2022-2023 Let me tell you a story about a plant

Απονομή Ετικέτας Ποιότητας για το Εργο eTwinning “Let me tell you a story about a plant”

Γίνεται να δουλέψει ένα Λύκειο με ένα Νηπιαγωγείο και δύο Δημοτικά, να χαρούν όλοι μια ωραία συνεργασία και να προκύψει ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα; Βεβαίως γίνεται! Εμείς, από το 1ο ΕΠΑ.Λ. Βροντάδου Χίου, μαζί με το 8ο Νηπιαγωγείο Κιλκίς και τα Δημοτικά Σχολεία από τις πόλεις Pozega Κροατίας και Alexandria Ρουμανίας για το έργο eTwinning “Let me tell you a story about a plant” περάσαμε 7 μήνες επικοινωνίας, αλληλεπίδρασης, αναζήτησης και ανακάλυψης που μας χάρισαν μια συναρπαστική εμπειρία και μια Εθνική Ετικέτα Ποιότητας. Συγχαρητήρια στους μαθητές και μαθήτριες της Β’ τάξης τομέα Διοίκησης και Οικονομίας 2022-2023 που εργάστηκαν με ενθουσιασμό και συνέπεια μαζί μας σε αυτό το ταξίδι γνώσης και δημιουργίας.

Ναι, ήταν μια πολύ όμορφη ιστορία πραγματικά!!